• Głusi - informacje o języku migowym
Powrót
Rada Miasta Olsztyna - kadencja 2014-2018


PREZYDIUM RADY

      Halina Teresa CIUNEL
     Przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna


        Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
        i Polskiego Stronnictwa Ludowego

     
        Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
        Kontakt telefoniczny: 608-338-338
        Adres e-mail: halina.ciunel@wp.pl




     Zbigniew DĄBKOWSKI
     Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 608-533-100
      Adres e-mail: piekarniadab@gmail.com




     Monika Joanna ROGIŃSKA-STANULEWICZ
     Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
     
      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 501-450-117
      Adres e-mail: monikars@o2.pl






     Grzegorz Paweł SMOLIŃSKI
     Wiceprzewodniczący Rady Miasta Olsztyna

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 605-334-051

      Adres e-mail: grzesmol@wp.pl





RADNI MIASTA OLSZTYNA

     Maja Edyta ANTOSIK
     Radna

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 604-088-782
      Adres e-mail:
maja.antosik@wp.pl

                                    


     Nelly Elżbieta ANTOSZ
     Radna

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 606-717-797
      Adres e-mail: dyrektor@gim11.olsztyn.pl




     Leszek ARASZKIEWICZ
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 513-062-474
      Adres e-mail: lear3@interia.pl






     Jarosław Stanisław BABALSKI
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny: 515-062-862
      Adres e-mail: jaroslaw.babalski@wp.pl




     Krystyna FLIS
     Radna


      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn
    
      Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny: 601-629-205
     
Adres e-mail: krystyna-flis@o2.pl




     Tomasz Jan GŁAŻEWSKI
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego


      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 504-258-056
      Adres e-mail: tomasz@glazewski.eu





     Mirosław Antoni GORNOWICZ
     Radny

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 691-911-939
      Adres e-mail: gorn@uwm.edu.pl






     Wanda Agnieszka JABŁOŃSKA
     Radna

      Klub Radnych Ponad Podziałami

      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny:
501-029-464
      Adres e-mail: a.jablonska@zpe.olsztyn.pl





     Krzysztof KACPRZYCKI
     Radny


      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
     
Kontakt telefoniczny
: 516-350-077
      Adres e-mail: krzysztof@kacprzycki.pl








     Marcin Andrzej KUCHCIŃSKI
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego


     
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
      Kontakt telefoniczny: 662-056-434
      Adres e-mail: marcinkuchcinski@wp.pl




     Łukasz Jacek ŁUKASZEWSKI
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego

      Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
      Kontakt telefoniczny: 797-122-125
      Adres e-mail: lukasz@lukaszewski.org




     Czesław Jerzy MAŁKOWSKI
     Radny

      Klub Radnych Demokratyczny Olsztyn

     
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)

      Kontakt telefoniczny: 504-064-644
     






     Joanna Dorota MISIEWICZ
     Radna

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego


      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 89 534-23-33
      Adres e-mail: j.misiewicz@op.pl




     Krzysztof Marek NOWACKI
     Radny


      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 4 (Osiedla: Jaroty, Pieczewo, Generałów)
      Kontakt telefoniczny: 502-967-994
      Adres e-mail: mareknowacki56@wp.pl






     Ewa Małgorzata PIOTRKOWSKA
     Radna

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 506-699-154
      Adres e-mail: ewa.piotrkowska@wp.pl





     Dariusz Stanisław RUDNIK
     Radny

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny: 887-339-900
      Adres e-mail: daruserv@wp.pl




     Robert Jan SZEWCZYK
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego


     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)
      Kontakt telefoniczny: 695-334-475
      Adres e-mail: r.szewczyk@warmia.mazury.pl




     Jan Tomasz TANDYRAK
     Radny

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego


     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny: 501-510-428
      Adres e-mail: jantandyrak@gmail.com





     Elżbieta Ewa WIRSKA
     Radna

      Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

     
Okręg wyborczy: 3 (Osiedla: Śródmieście, Kościuszki, Kormoran,
      Nagórki, Mazurskie)
     
Kontakt telefoniczny: 663-598-755
      Adres e-mail: wirel@uwm.edu.pl




     Ewa Renata ZAKRZEWSKA
     Radna

      Klub Radnych Platformy Obywatelskiej
      i Polskiego Stronnictwa Ludowego

      Okręg wyborczy: 2 (Osiedla: Wojska Polskiego, Podleśna, Zatorze,
      Zielona Górka, Kętrzyńskiego, Pojezierze)

      Kontakt telefoniczny: 603-777-859
      Adres e-mail: ewainka@wp.pl



     Marian ZDUNEK
     Radny


      Klub Radnych Ponad Podziałami
    
     
Okręg wyborczy: 1 (Osiedla: Redykajny, Gutkowo, Nad Jeziorem
      Długim, Likusy, Dajtki, Grunwaldzkie, Podgrodzie, Brzeziny, Kortowo)

      Kontakt telefoniczny: 601-665-053
      Adres e-mail: biuro@obiekt.olsztyn.pl
Rejestr zmian
Nazwa dokumentu: Rada Miasta - kadencja 2014-2018
Wprowadził do BIP: Mirosław Sokolnicki
Data udostępnienia w BIP: 2014-12-02 07:41:45
Wytworzył informację: Marta Kilanowska-Lebiedzińska
Ostatnio modyfikował: Lidia Dawid
Data modyfikacji: 2015-02-11 07:53:04